Msza Św (1)

Wakacje za pasem

W miniony piątek oficjalnie zakończyliśmy rok przedszkolny. Były podziękowania, życzenia i pożegnania, ale nie ma co rozpaczać, bo my zawsze będziemy na Prusa 4 a drzwi dla naszych absolwentów, jak wiecie są otwarte.

Rozpoczęliśmy dziękczynną Mszą św. w naszym kościele, gdzie wspólnie z nami modlił się ks. Jakub Zinkow.

Komorowski koniec roku
Komorowski koniec roku

Druga część uroczystości przeniosła się na przedszkolne podwórko.

Komorowski koniec roku
Komorowski koniec roku

I to tutaj, swoją wdzięczność i podziękowania wyraziły nasze Biedronki. Zostały One pożegnane przez dzieci z grupy Motylki, które wręczyły im upominki na „nową – szkolną drogę życia:). s. Anna wręczyła każdemu dyplom ukończenia Przedszkola a Rodzice ofiarowali pamiątkowy album z 4 lat życia przedszkolnego.

Teraz już nadszedł czas na część bardziej taneczna – ruchową. Zaczęły ją dzieci polonezem, po nim występy naszych baletnic, a na koniec niespodzianka, na scenie wystąpili rodzice – alfabetowe literki.

Komorowski koniec roku
Komorowski koniec roku

Ale nie tylko najstarsze dzieci miały zakończenie roku. każde z dzieci oficjalnie pożegnało przedszkole na czas wakacji i z upominkiem i dyplomem wyszło dziś z Przedszkola.

Podobne