Co tu robić, gdy zabawki szykują się na rozpoczęcie nowego roku, już dla młodszych koleżanek i kolegów…? My wiemy!... Najlepiej wymyślić swoje zabawy, np. tak jak to zrobiliśmy dzisiaj. Wystarczy kisiel, kolorowe koraliki, figury geometryczne naklejone na woreczki foliowe … i gotowe. Można przesuwać koraliki i umieszczać w odpowiednich figurach, liczyć lub układać według własnego pomysłu. Spróbujcie, polecamy!

Nie ma jak sensoryka mała

Co tu robić, gdy zabawki szykują się na rozpoczęcie nowego roku, już dla młodszych koleżanek i kolegów…? My wiemy!… Najlepiej wymyślić swoje zabawy, np. tak jak to zrobiliśmy dzisiaj. Wystarczy kisiel, kolorowe koraliki, figury geometryczne naklejone  na woreczki foliowe … i gotowe. Można przesuwać koraliki i umieszczać w odpowiednich figurach, liczyć lub układać według własnego pomysłu. Spróbujcie, polecamy!

p. Basia

Podobne