Komorowskie witaminki

Ogórek OLEK

Pierwsza odsłona i pierwszy znajomy – Olek.

W piątek 15.09.2023r w naszym przedszkolu odbył się ,,Dzień Ogórka’’ W tym dniu obowiązywał strój w kolorze zielonym.

Dzieci z czterech grup, wzięły udział w Ogórkowym wyzwaniu w ramach projektu edukacyjnego ,,Witaminki’’. Mogły dotykać, wąchać, smakować ogórki. Dowiedziały się, że ogórek też lubi ładnie wyglądać ,,Krasnalki’’ i ,,Motylki’’ ozdabiały ogórki pobudzając kreatywność i wyobraźnię z zabawą pt. ,,Ogórkowa moda’’ Natomiast ,,Delfinki’’ zajęci byli kiszeniem ogórków. Grupa ,,Biedronek’’ przygotowała pyszne kanapki. Wszystkie dzieci przez cały dzień pobytu w przedszkolu wraz z nauczycielami bawiły się w różne zabawy z udziałem ogórków. Na koniec każde dziecko mogło zabrać do domu ogórkową radość i podzielić się  ze swoimi bliskimi.

Ale wyciągnąć można jeden wniosek. DZIECI lubią ogórki – szczególnie jednego – OLKA:)

Ewa Binkiewicz