s. Anna Kocęba

Siostra Dyrektor to chodzący, a w zasadzie biegający wulkan energii. Zawsze uśmiechnięta, wspierająca, inspirująca i pełna pomysłów. Najczęściej spotkać ją można w dyrektorskim gabinecie, ale czasami porzuca papiery i biegnie odpocząć do dzieci.

Barbara Janaszewska w-ce dyrektor i wychowawca gr. Delfinki

Pani Basia to nauczycielka z najdłuższym stażem pracy, z sercem przepełnionym miłością i głową pełną niezwykłych i ciągle zaskakujących pomysłów. Oprócz prowadzenia zajęć edukacyjnych z zajmuję się nadzorem pedagogiczną.

Brygida Kuraszewicz wychowawca gr. Biedronek

Siostra Brygida to nasza przedszkolna iskierka. Oaza spokoju, zawsze uśmiechnięta i z dobrym słowem dla każdego, kogo spotka. Była harcerką i pedagog specjalny. Najbardziej lubi organizować zajęcia przyrodnicze.

s. Anna Żurawska wychowawca gr. Motylki

Siostra Anna to nauczycielka dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jest kreatywna, pogodna i niezwykle zaangażowana. Jest bardzo utalentowaną katechetką i uśmiechniętą terapeutką SI.

Ewa Binkiewicz wychowawca gr, Krasnali

Pani Ewa to ogaraniaczka największej nawet tęsknoty za mamą i tatą. Ma w sobie morze miłości, tonę cierpliwości i gigabajty pomysłowości, dlatego umie pocieszyć najbardziej nawet smutnego Krasnalka.

Sylwia Osuchowska-Wrona n-el gr. Motyli

Pani Sylwia jest zaangażowana, zawsze przygotowana, uważna wsłuchuje się w zainteresowania dzieci. Jest mistrzynią prac plastycznych. Każda praca, którą robi z przedszkolakami zawsze jest przemyślana i adekwatna do możliwości i wieku dzieci.

Renata Palińska n-el gr. Delfinki

Pani Renata zna nasze przedszkole od podszewki. Pracowała w kuchni, była pomocą nauczyciela, a od tego roku pracuje w Delfinkach jako nauczyciel. Prywatnie jest żoną, mamą, a od niedawna najlepszą w świecie teściową.

Zenobia Tołwińska pomoc w gr Biedronki

Pani Zenia potrafi znaleźć w przedszkolu każdą zagubioną rzecz. Wie gdzie co jest i gdzie powinno być. Jest zawsze uśmiechnięta, pomocna i zaradna. Uwielbia dzieci i ma mnóstwo pomysłów na wspólne z nimi zabawy.

Katarzyna Chojnowska Motylki

Na Pani Kasi polegać można jak na Zawiszy. Uwielbiają ją dzieci, rodzice i współpracownicy. Jest miła, uczynna, empatyczna i do tego wszystkiego od wielu lat dba o nasze przedszkolne rybki.

Beata Zwierzchowska Delfinki

Pani Beata od lat otacza nasze dzieci troską, uwagą i miłością. Jest mistrzynią obiadowej logistyki – do zjedzenia szpinaku, buraków i kotlecików potrafi zachęcić nawet największego przedszkolnego niejadka.

Maria Marciniak Krasnale

Pani Marysia to to nasza przedszkolna artystka. Nie ma obrazu i dekoracji, którą by nas nie zachwyciła. Od kredek, farb i plasteliny bardziej kocha tylko nasze dzieci.

Emilia Skórecka pedagog specjalny

Pani Emilka to nie tylko prywatna mama naszej Rity, ale też ukochana Pani od terapii ręki i terapii sensorycznej. Jak nikt potrafi skupić uwagę nawet najbardziej nieskupionych dzieci.

Karolina Drzewiecka pracuje z nami jako pedagog specjalny i nauczyciel współorganizujący zajęcia w Motylkach. Pani Karolina to dziewczyna z niespożytą energią – skacze, śpiewa, a popołudniami prowadzi zajęcia z sensoplastyki.

Karolina Pachura Pani Karolina pracuje u nas jako pomoc nauczyciela i swoją cierpliwość i testuje w najmłodszej grupie – w Krasnalkach.