Poznaj Nasz Zespół Wychowawców

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

s. Anna Kocęba
s. Anna Kocęba
Siostra Dyrektor to chodzący, a w zasadzie biegający wulkan energii. Zawsze uśmiechnięta, wspierająca, inspirująca i pełna pomysłów. Najczęściej spotkać ją można w dyrektorskim gabinecie, ale czasami porzuca papiery i biegnie odpocząć do dzieci.

**************

Barbara Janaszewska
Barbara Janaszewska w-ce dyrektor i wychowawca gr. Delfinki
Pani Basia to nauczycielka z najdłuższym stażem pracy, z sercem przepełnionym miłością i głową pełną niezwykłych i ciągle zaskakujących pomysłów. Oprócz prowadzenia zajęć edukacyjnych z zajmuję się nadzorem pedagogiczną.

**************

Brygida Kuraszewicz
Brygida Kuraszewicz wychowawca gr. Biedronek
Siostra Brygida to nasza przedszkolna iskierka. Oaza spokoju, zawsze uśmiechnięta i z dobrym słowem dla każdego, kogo spotka. Była harcerką i pedagog specjalny. Najbardziej lubi organizować zajęcia przyrodnicze.

**************

s. Anna Żurawska
s. Anna Żurawska wychowawca gr. Motylki
Siostra Anna to nauczycielka dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jest kreatywna, pogodna i niezwykle zaangażowana. Jest bardzo utalentowaną katechetką i uśmiechniętą terapeutką SI.

**************

Ewa Binkiewicz
Ewa Binkiewicz wychowawca gr, Krasnali
Pani Ewa to ogaraniaczka największej nawet tęsknoty za mamą i tatą. Ma w sobie morze miłości, tonę cierpliwości i gigabajty pomysłowości, dlatego umie pocieszyć najbardziej nawet smutnego Krasnalka.

**************

Anna Janowiecka
Anna Janowiecka n-el gr. Biedronek
Pani Ania to chodząca dobroć, precyzja i sumienność. Nikt nie wie jak ona to robi, ale umie zburzyć każdy mur i dotrzeć swoją miłością i cierpliwością do każdego dziecięcego serca.

**************

Sylwia Osuchowska-Wrona
Sylwia Osuchowska-Wrona n-el gr. Motyli
Pani Sylwia jest zaangażowana, zawsze przygotowana, uważna wsłuchuje się w zainteresowania dzieci. Jest mistrzynią prac plastycznych. Każda praca, którą robi z przedszkolakami zawsze jest przemyślana i adekwatna do możliwości i wieku dzieci.

**************

Renata Palińska
Renata Palińska n-el gr. Delfinki
Pani Renata zna nasze przedszkole od podszewki. Pracowała w kuchni, była pomocą nauczyciela, a od tego roku pracuje w Delfinkach jako nauczyciel. Prywatnie jest żoną, mamą, a od niedawna najlepszą w świecie teściową.

**************

Zenobia Tołwińska
Zenobia Tołwińska pomoc w gr Biedronki
Pani Zenia potrafi znaleźć w przedszkolu każdą zagubioną rzecz. Wie gdzie co jest i gdzie powinno być. Jest zawsze uśmiechnięta, pomocna i zaradna. Uwielbia dzieci i ma mnóstwo pomysłów na wspólne z nimi zabawy.

**************

Katarzyna Chojnowska
Katarzyna Chojnowska Motylki
Na Pani Kasi polegać można jak na Zawiszy. Uwielbiają ją dzieci, rodzice i współpracownicy. Jest miła, uczynna, empatyczna i do tego wszystkiego od wielu lat dba o nasze przedszkolne rybki.

**************

Beata Zwierzchowska
Beata Zwierzchowska Delfinki
Pani Beata od lat otacza nasze dzieci troską, uwagą i miłością. Jest mistrzynią obiadowej logistyki – do zjedzenia szpinaku, buraków i kotlecików potrafi zachęcić nawet największego przedszkolnego niejadka.

**************

Maria Marciniak
Maria Marciniak Krasnale
Pani Marysia to to nasza przedszkolna artystka. Nie ma obrazu i dekoracji, którą by nas nie zachwyciła. Od kredek, farb i plasteliny bardziej kocha tylko nasze dzieci.

**************

Emilia Skórecka
Emilia Skórecka pedagog specjalny
Pani Emilka to nie tylko prywatna mama naszej Rity, ale też ukochana Pani od terapii ręki i terapii sensorycznej. Jak nikt potrafi skupić uwagę nawet najbardziej nieskupionych dzieci.

**************

Beata Marcinkowska
Beata Marcinkowska n-el współorganizujący kształcenie
Pani Beata jest naszą specjalistką do zadań specjalnych. Na co dzień wspiera dzieci, które wymagają więcej troski i uwagi. Jest bardzo cierpliwa, serdeczna i wyrozumiała.