Sprawimy, że Przedszkole Twojego dziecka zacznie się bez płaczu!

Czy Ciebie też martwi to, że Twój maluszek będzie płakał podczas pierwszych dni w przedszkolu?

A może nie wiesz, czy to już czas, żeby zacząć przedszkolną przygodę? Albo może po prostu szukasz miejsca, gdzie twój Maluch spotka się z innymi dziećmi?

Świetnie!

Zapraszamy Cię i Twojego Maluszka na do Klubu Przyszłego Przedszkolaka!

Co powinieneś wiedzieć o Klubie Przyszłego Przedszkolaka?

• Klub jest dla wszystkich dzieci w wieku 2-3 lata, które nie chodzą jeszcze do przedszkola
  • Klub to 12 spotkań, które odbywają się w każdy piątek z wyjątkiem świąt od 16.02 do 17.05.2024
  • Każde spotkanie odbywa się w godzinach 15:45 – 17:00
  • W spotkaniach uczestniczy dziecko wraz z Rodzicem.
  • Spotkania mają przybliżyć dziecku rytm przedszkolnego życia. Klubikiem opiekować się będzie dwóch nauczycieli, którzy będą prowadzić zajęcia plastyczne, muzyczne, animacje i zabawy. Oprócz tego na każdych zajęciach dzieci poznają różne przedszkolne aktywności dodatkowe – takie jak angielski, sensoplastyka, taniec, balet, robotyka itp. (grafik poniżej)
  • Każde spotkanie będzie miało wspólny rytm: przywitanie, zajęcie z nauczycielem prowadzącym plus zajęcie z nauczycielem od zajęć dodatkowych, swobodna zabawa, mycie rączek, podwieczorek.
  • Udział dziecka w Klubiku jest BEZPŁATNY, ale mamy tylko 15 miejsc!

Jesteś zainteresowany niezapomnianymi zajęciami Twojego dziecka w KLUBIE PRZYSZŁEGO PRZEDSZKOLAKA pobierz dokumenty rekrutacyjne – zgłoszenie i regulamin.

Plan zajęć dodatkowych w Klubie Przyszłego Przedszkolaka