Kochani Rodzice, Dzieci oraz Przyjaciele naszego Przedszkola.

Od wielu lat pomagamy potrzebującym dzieciom i rodzinom zaopiekowanym przez nasze siostry Misjonarki pracujące w Afryce. Nasze Przedszkole włącza się w różnorodne akcje charytatywne, które tą opiekę zapewniają. szczególnym czasem naszej troski jest Tydzień Misyjny a w nim Niedziela Misyjna podczas której kwestujemy na rzecz Misji i dzieci objętych naszą pomocą w ramach „Adopcji na odległość”. Nasze przedszkolne kiermasze z racji świat Bożego Narodzenia czy Wielkiego Postu również przeznaczamy na pomoc Misjom.

Aktywnie włączając się w zbiórkę środków objęliśmy opieką rodzinę pana Stivena Kiponda oraz przekazujemy środki na naukę dla Akexa Kinoti.

Poniżej zamieszczamy informację i listy naszych afrykańskich przyjaciół.

Jeśli również i Wy chcecie wesprzeć pracę naszych sióstr Misjonarek pracujących w Kenii, Zambii i Tanzanii możecie to zrobić wpłacając środki na konto: 29 1440 1299 0000 0000 0187 6112

 

Wspieramy również Alexa, aby mógł kontynuować naukę. Oto kilka listów przesłanych do przedszkola.