Komorowski konkurs Disney'a

Disnejowskie zmagania przedszkolaków

Dnia 7 listopada 2023 w Przedszkolu Niepublicznym Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Komorowie odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs „Piosenka z Bajki Disney ‘a” . Konkurs został objęty Patronatem Wójta Gminy Michałowice.

 Celem konkursu było rozwijanie talentów wokalnych, prezentacja umiejętności artystycznych przedszkolaków, rozwijanie zainteresowań muzyką filmową, popularyzacja bajek Disneya w 100 rocznicę powstania Walt Disney Productions.

W konkursie wzięło udział 9 dzieci w wieku 5 i 6 lat. Dzieci śpiewały piosenki z wybranych przez siebie bajek Disneya.  Wśród nich znalazły się: „Miłość rośnie wokół nas” z bajki Króla Lwa, „Mam tę moc” z Krainy lodu, „Pół kroku stąd” z Vaiana: Skarb oceanu, „Kiedy jesteś tu” z bajki Zaplątani oraz piosenka tytułowa z bajki „Gumisie”.

W kategorii wiekowej 5 latków trzy pierwsze miejsca zdobyły:

I miejsce: Adam C z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi.

II miejsce: Amelia W z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi.

III miejsce: Natalia K z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Komorowie.

W kategorii wiekowej 6 latków trzy pierwsze miejsca zdobyły:

I miejsce: Zofia K z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Komorowie.

II miejsce: Natalia O z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Komorowie.

III miejsce: Barbara M z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi.

Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony dyplomem oraz otrzymał nagrodę.

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Dziękujemy rodzicom i nauczycielom, którzy pomagali dzieciom w przygotowaniu do konkursu.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy odwagi oraz zdolności wokalnych i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

s. Anna Żurawska

Podobne