Komorowski konkurs

„Pałające serce i stopy w drodze”

W październiku 2023 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Rodzinny: „Pałające serce i stopy w drodze” o Świętej Teresie od Dzieciątka Jezus i Świętym Franciszku Ksawerym, Patronach Misji Katolickich. Organizatorem konkursu było Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr  Misjonarek Świętej Rodziny w Komorowie.

W konkursie wzięły udział dzieci z różnych stron Polski. Prace w postaci książeczki pt. „Załoga misyjna” zostały nadesłane z Siedlec, z Andrespolu, z Grodziska Mazowieckiego, z Białegostoku, z Bolimowa, z Łowicza, z Legionowa oraz z Komorowa. Łącznie nadesłano 11 prac.

Prace były wywieszone w szatni przedszkolnej. Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony dyplomem oraz nagrodą. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy, by zapał misyjny w duchu św. Franciszka Ksawerego i św. Tereski rozwijał i wzrastał coraz bardziej.

          W konkursie

I miejsce otrzymała – Justyna D. z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej z Grodziska Mazowieckiego.

II miejsce otrzymała – Helena K. z Niepublicznego Przedszkola Winners w Andrespolu.

III miejsce otrzymały – Hanna i Maria K. z Przedszkola Niepublicznego nr 6 Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku.

s. Anna Żurawska

Podobne