Konkurs

Rozstrzygnięcie Konkursu „W niebiańskim Nazarecie”

W miesiącu styczniu odbył się konkurs o Patronce naszego przedszkola bł. Bolesławie Lament. Prace plastyczne zostały wykonane na podstawie przeczytanego tekstu pt. „W niebiańskim Nazarecie”. Dzieci wraz z rodzicami miały za zadanie przeczytać opowiadanie i zapoznać się z życiem błogosławionej Patronki. Prace zostały nadesłane z przedszkoli Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny z różnych stron Polski: Zakopanego, Łowicza, Legionowa, Białegostoku. Były również prace wykonane przez dzieci z naszego przedszkola w Komorowie. Łącznie wykonano 23 prace.  Każdy z uczestników otrzymał dyplom i nagrodę za udział w konkursie. Trzy pierwsze miejsce oraz wyróżnienie zdobyli:

I miejsce:  Franciszek D. z Legionowa

II miejsce: Amelia i Eliza M. z Zakopanego

III miejsce: Helena Ł. z Komorowa

Wyróżnienie: Benedykt i Anna K. z Legionowa

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

s. Anna Żurawska

Podobne