konkurs bożonarodzeniowy

Konkurs – Mali Maleńkiemu

Konkurs bożonarodzeniowy zorganizowany przez Przedszkole Niepubliczne Sióstr Opatrzności Bożej im. Aniołów Stróżów był okazją do zachęcenia przedszkolaków do śpiewania tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek oraz piosenek świątecznych, nawiązania nowych znajomości, a przede wszystkim prezentacji swoich uzdolnień wokalnych.

Kim byli uczestnicy konkursu?

Konkurs „Mali Maleńkiemu” zgromadził dzieci z lokalnych przedszkoli oraz gości – laureatów wcześniejszych edycji konkursu, a obecnie uczniów Szkoły Muzycznej w Grodzisku Mazowieckim. Nasze Przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki Zosia z gr. „Biedronki”, która zaśpiewała piękną kolędę „Bóg się rodzi” oraz Hania z gr. „Motylki”, która ukołysała Dzieciątko do snu piosenką pt.: „Kołysanka”. Obie dziewczynki spisały się wspaniale.

Konkurs bożonarodzeniowy – wygrana wszystkich uczestników

Tegoroczne wydarzenie było X edycją Miedzyprzedszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, a nasze Przedszkole uczestniczyło w nim już kolejny raz. Na scenie konkursu swoje umiejętności wokalne prezentowaly 5 i 6-latki z kilku przedszkoli, a każdy z uczestników zaprezentował się wyśmienicie. Nasze dziewczyny były bezkonkurencyjne – zdobyły I miejsca, a przede wszystkim wróciły bogatsze w nowe doświadczenia i pozytywne przeżycia. Konkurs kolęd połączył przyjemne z pożytecznym – umożliwił dziewczynkom odważne zaprezentowanie swojego talentu muzycznego przed publicznością oraz wzmocnił wiarę we własne umiejętności.

Serdecznie gratulujemy Zosi i Hani oraz życzymy dziewczynkom dalszych sukcesów.

Zobacz też inne konkursy w których uczestniczyły nasze przedszkolaki.

Podobne