Fundacja dzieciom w Komorowie

Fundacja dzieciom – maluszki mają swoje potrzeby

Któż z nas nie ma potrzeb. Od maluszków po naszych dziadków. Nie tylko człowiek ma potrzeby. Mają je wszystkie istoty stworzone przez dobrego Ojca i każda z tych potrzeb wymaga zaspokojenia. Różnie możemy je zaspokajać, ale są i tacy, którym to my musimy pomóc. Z taką pomocą przychodzą różne fundacje. Jest również fundacja dzieciom i nad tym tematem pochylamy się już od kilku lat w okresie Adwentu.

Właśnie wchodzimy w czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa, czas Adwentu. Pragniemy, aby każdy człowiek doświadczył Bożego Narodzenie, Bożej obecności, szczególnie tam, gdzie już brak nadziei, radości i miłości, bo życie okazało się ponad ludzkie siły.

„Małe stópki” – fundacja dzieciom z „Paczuszkami dla maluszka”

Coroczna akcja charytatywna przeprowadzana w naszym przedszkolu rozwija w przedszkolakach i kochanych rodzicach postawy społeczne, uwrażliwia na potrzeby drugiego, tego najbardziej bezbronnego człowieka. Bo gdzie jak nie w przedszkolu maluszek może dostać wsparcie?

Celem akcji jest ochrona każdego poczętego dziecka, które nie ma wpływu na to w jakich okolicznościach otrzymało życie. My chcemy, aby dzięki naszej pomocy i fundacji dzieci, było radosne.

Weź bombkę i podaruj radość.

W naszej przedszkolnej szatni, pojawi się jak w minionych latach, nieco inaczej ubrana choinka. Zawisną na niej bombki, które możecie zabrać do swoich domów. I tu dopiero zaczyna się przygoda. Bombka jest niezwykła, bo wspiera akcję „Fundacji małych stópek”. i jest bombką informacyjna. W jeden z zaproponowany na bombce sposób możecie włączyć się aktywnie i owocnie w pomoc nowonarodzonym dzieciom.

Fundacja dzieciom to dar serca dla konkretnych potrzebujących

Kiedy już nasza choinka będzie „biedna”, nie pasująca do świątecznego nastroju zakończymy akcję. Oznaczać to bowiem będzie, że wszystkie fundacyjne bombki trafiły na wrażliwe serce, a nasze wspierane dzieci otrzymają konkretną pomoc.

Zebrane w akcji fundacja dzieciom produkty trafią do dokładnie zweryfikowane przez Fundację placówki. Są to Domy Samotnej Matki, Domy Małego Dziecka, Hospicja Perinatalne i Rodzinne Domy Dziecka w całej Polsce.

Jesteśmy wrażliwi i gotowi pomagać, a Wasze zaangażowanie jeszcze bardziej nas motywuje do owocnej pracy. Czekamy na Państwa wsparcie.

O innych naszych akcjach charytatywnych możecie dowiedzieć się również z artykułu ” Zbiórka – DAJ NA HERBATĘ”.