Balujemy ze świętymi

Pewnie nie musze Wam uświadamiać, że w naszym Przedszkolu też się w początkach listopada dobrze bawimy, ale robimy to z naszymi przyjaciółmi, dobrymi opiekunami, którzy ukoją wszystkie nasze strachy i straszki Tak mowa o świętych, którzy każdemu z nas patronują.

Zabawa, 2 listopada zaczęła się od młodszych grup. W Sali Teatralnej, specjalnie przygotowanej na taką okazję, prezentowały się święte królowe i księżniczki – bo i wśród nich są Święci, dzielni dżentelmeni, i nieodstępujące nas na krok Anioły. Po młodszych grupach czas na zabawę i prezentację swoich świętych miały dzieci 5 i 6 – letnie.

Wiadome jest wszystkim, że dojście do świętości nie jest łatwe, ale dla każdego osiągalne. I nasi Świeci musieli wykonać wiele zadań i pokonać swoje słabości, aby upragnioną aureolę otrzymać. Bo nie dostaje się jej za „piękne oczy”, ale za dobre czyny i miłosierne serca.

Oczywiście żadna z grup nie pominęła pop szlagieru „Bal wszystkich świętych”. A co tam, nikt, nic lepszego jeszcze nie napisał. :)

Podobne