Komorowski Dzień małżeństwa

Dzień Małżeństwa

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa to społeczna kampania promująca szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Tydzień Małżeństwa odbywa się równolegle w 22 krajach zawsze w tym samym terminie: 7-14 lutego. W Polsce projekt został zainicjowany w 2015 r.

Podobnie jak w ubiegłym roku pragniemy również w naszym przedszkolu podkreślić świętość i nierozerwalność małżeństwa i wspólnie przeżywać ów dzień.

Rozpoczniemy wspólną modlitwą za małżeństwa naszego przedszkola i naszej parafii, a po niej warsztaty taneczne i wspólne spotkanie przy kolacji przygotowanej przez Wasze pociechy. Zapisy na warsztat mailowo.

Abyście mogli swobodnie uczestniczyć w warsztatach, my zajmiemy się Waszymi dziećmi.

PLAN DNIA MAŁŻEŃSTWA:

16.00 – Msza św. w kościele Narodzenia NMP w Komorowie

17.00 – Warsztaty taneczne dla zapisanych par

17.00 – Zabawy i zajęcia dla dzieci rodziców biorących udział w warsztatach

19.00 – Kolacja :)

Rozpoczynamy również zapisy na II edycję kursu tańca. Odbywać się będzie w naszym Przedszkolu we wtorki przez 10 tygodni. Dzieci w tym czasie będą miały ciekawe zajęcia przyrodnicze, kulinarne, eksperymentalne i inne.

Zapisy na Kurs na adres mailowy przedszkola (biuro@przedszkolekomorow.pl) lub poprzez przedszkolną aplikację. Ilość miejsc ograniczona :)