Za nasze Babcie i Dziadków

W sobotnie popołudnie kościół parafialny pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Komorowie rozbrzmiewał od dziecięcego śpiewu, gdyż nasze przedszkolaki wraz ze swoimi kochanymi Babciami i Dziadkami oraz Rodzicami, modliły się podczas Mszy Świętej w intencji Babć i Dziadków, którą sprawował ks. Artur Kaczyński. Dzieci przez modlitwę chciały podziękować Babciom i Dziadkom za miłość i wypraszać potrzebne Im łaski. I jak można się domyślać wzajemna miłość jest ogromna, gdyż kościół „wypełniony był po brzegi”. Teraz możemy podziękować Panu Bogu, że udało nam się powrócić do przedszkolnej tradycji świętowania Dnia Babci i Dziadka od wspólnej modlitwy.

…a od poniedziałku ciąg dalszy świętowania, tym razem już w przedszkolu, w swoich grupach wiekowych.