Komorowski wielki post

Wielki post – przedszkolaki pomagają Jezusowi

Jak każdego roku, tak i tym razem przygotowujemy się na radosne święta Zmartwychwstania Pana. Wielki post jest w naszym przedszkolu czasem dziecięcej refleksji nad Wielkimi Tajemnicami wiary.

Wielki post – rekolekcje dla przedszkolaków

Już w najbliższym tygodniu rozpoczynamy rekolekcja w naszym przedszkolu. Do Jezusa pomogą nam iść dk. Mateusz z klerykami warszawskiego Seminarium Duchownego.

12 marca spotkamy się w naszym przedszkolu i rozważać będziemy jak „dobry jest …” oczywiście, że nasz Pan Jezus. To właśnie On zaprasza nas każdego dnia, a szczególnie w każdą niedzielę na najwspanialszą ucztę. Jest to Eucharystia , które jest przedsmakiem radości w niebie. Na nasze

13 marca przenosimy się wraz z klerykami w nasze komorowskie przykościelne brzózki. Razem z Panem Jezusem będziemy szli Drogą Krzyżową.

Coraz bliżej Wielkanoc

Rekolekcje mają nas przygotować do radosnych świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa. Święta te przynoszą każdemu człowiekowi nadzieję, bo to dla nas Pan Jezus Zmartwychwstał. Zobaczcie jak w tamtym roku przeżywaliśmy rekolekcje wielkopostne – było o królowaniu.

Nie tylko przedszkolaki pragną przygotować swoje serca na Zmartwychwstanie. Dla starszych dzieci również będą rekolekcje. Zapraszamy do naszego parafialnego kościoła. Więcej na stronie Internetowej.

Podobne