Komorowski dzień Mamy i Taty

Uroczystości w przedszkolu – Rodzinne świętowanie

Każda okazja jest dobra do świętowania, szczególnie gdy świętujemy rodzinnie. U nas uroczystości w przedszkolu są zawsze na pierwszym miejscu, szczególnie jeśli świętujemy Dzień Mamy i Taty.

Najlepsza integracja to uroczystości w przedszkolu

Każdy wie, że ażeby nasz maluszek przychodzący do przedszkola czuł się w nim wyśmienicie, to również rodzice muszą poczuć przedszkole, jego atmosferę, relacje i klimat. Ich spełnione poczucie bezpieczeństwa i pewność zawiązują się szczególnie w relacjach podczas uroczystości w przedszkolu.

Koniec roku szkolnego szczególnie sprzyja wszelkim uroczystościom w przedszkolu. W naszym przedszkolu „szalone dni” zapoczątkowuje wielkie wydarzenie – „Dzień Drzewa” o którym możecie przeczytać TUTAJ

Jak uroczystości w przedszkolu to tylko na piotrowej łodzi

A po nim, wiadomo – szykujemy się do wielkiego rodzinnego święta – Pikniku Rodzinnego. Tym razem wszyscy załadowaliśmy się do Piotrowej Łodzi.

Jak zwykle rozpoczęliśmy Mszą św. w intencji naszych rodzin, a po niej wspólna zabawa i dla małych i dla dużych. Każdy mógł znaleźć swój osobisty skarb.

Dziś jednak nie o piknikowych szaleństwach, ale o szczególnym dniu zarówno dzieci, jak i rodziców. To na ten dzień nasze przedszkolaki przygotowywały się już od miesiąca. A każda z grup zaprezentowała jakże odmienną inscenizację. Oczywiście chodź o:

Dzień Mamy i Taty

Wiadomo, Rodzice zawsze zadowoleni ze swoich pociech, ale, nie słodząc nikomu, mieli okazję i powód do dumy. Każda z grup prezentowała się wyśmienicie począwszy od najstarszych – Biedronek, poprzez różnorodne, prezentujące się na scenie rodziny Motylków, …….. Delfinków, po zmagania z wyciągnięciem Rzepki z ziemi przez nasze dzielne Krasnalki.

Rok przedszkolny jeszcze się nie kończy, wiec sporo jeszcze przed nami, ale o tym już w innym wpisie. Teraz zapraszamy do fotorelacji i pobrania zdjęć z całości uroczystości. Zobacz też jak świętują ze swoimi rodzicami nasze przedszkolaki z innych Misjonarskich przedszkoli

Dzień Mamy i Taty

Komorowskie uroczystości w przedszkolu
Z życzeniami dla swoich rodziców wystąpiły wszystkie grupy naszego Przedszkola. W galerii możecie zobaczyć fotorelacje z tychże wydarzeń.

Kliknij w wybraną grupę i przejdź do galerii

Komorowskie uroczystości w przedszkolu

Podobne