Anioł Stróż

Świętujemy z Aniołami

Z Aniołami to już chyba jesteśmy zaprzyjaźnieni na przepadłe. A zaczęło się już 29 września, kiedy to w wejściu do przedszkola przywitał nas nasz potężny obrońca – Archanioł Michał. Dzień wcześniej zakończyliśmy konkurs rodzinny pt.: „Mój Anioł Stróż”, a po naszej Mszy Św. rozpoczynjący nowy rok przedszkolny, wspólnie z rodzicami powierzyliśmy się opiece naszym osobistym Aniołom.

To jeszcze nie koniec. Po tejże Mszy Św. został rozstrzygnięty ówże konkurs i każdy z przedszkolaków, który z pomocą całej rodziny – bo do nich też był konkurs skierowany – zrobił swojego Anioła, otrzymał dyplom i nagrodę. Wspomnę skromnie, że I miejsce trafiło do naszego trzylatka Kacperka. Odsyłam Was do KONKURSY – Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny (przedszkolekomorow.pl).

W niedzielę, w samo święto Aniołów Stróżów, wszyscy parafianie mogli przed kościołem podziwiać prace konkursowe. I na tym oczywiście nie koniec, bo….

W poniedziałek nasze przedszkolaki same wcieliły się w aniołów i przez cały dzień anielsko się bawiły. Dory Anioł to jednak taki, który nie tylko się dobrze bawi, ale pokonuje trudności i przeszkody i takie zadania również miały nasze anielskie przedszkolaki.

Zapraszam do galerii GALERIA ZDJĘĆ – Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny (przedszkolekomorow.pl)

Podobne