Międzyprzedszkolny konkurs piosenki Maryjnej
Maj to wyjątkowy miesiąc poświęcony Matce Bożej, dlatego w naszym przedszkolu odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Maryjnej.
Uczestnicy i reprezentanci konkursu
Nasze przedszkole reprezentowały: Natalka z grupy Motylki oraz Zosia i Janeczka z grupy Biedronki. W konkursie udział wzięły również dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek z Komorowa oraz Sióstr Służebnic Jezusa w Eucharystii w Pruszkowie.
Dzieci pięknie wykonały piosenki maryjne, prezentując swoje talenty wokalne, muzyczną wrażliwość oraz ogromne zaangażowanie. Każdy występ był wyjątkowy i pełen emocji, a mali artyści zachwycili publiczność swoją odwagą, radością śpiewania i starannym przygotowaniem.


Wyniki konkursu
I miejsce Wojciech z Przedszkola Sióstr Służebnic Jezusa w Eucharystii w Pruszkowie,
II miejsce Janeczka z naszego przedszkola, III miejsce Natalka z naszego przedszkola oraz Maria z Przedszkola Sióstr Służebnic Jezusa w Eucharystii w Pruszkowie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów i dziękujemy za wspólne przeżywanie tego wyjątkowego, Maryjnego spotkania.
