MEE

Wszystkie dzieci do przedszkola przyszły już o 7:30, aby o 8:07 wyruszyć kolejką WKD do Warszawy Śródmieście a stamtąd autobusem na Stare Miasto. Po drodze zobaczyły Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Pomnik Syrenki Warszawskiej, a nawet znalazły Bazyliszka.

W Teatrze Małego Widza dzieci uczestniczyły w spektaklu „Mee” z muzyką na żywo. Widzowie zostali przeniesieni do świata kolorów: na początku tylko białego i czarnego, by na samym końcu – bawić się różnymi kolorami. Oprócz kolorów były również dźwięki różnych zwierząt. Dźwięki, które z czasem układały się w melodie. Dzieci stawały się odkrywcami dźwięków – słuchały, szukały, odtwarzały i jednocześnie ich głosy były nagrywane aż powstała orkiestra dźwiękowa.