Konkurs w Komorowie

Mali Maleńkiemu

Zrobiło się konkursowo :).  Tym razem wspólnie z przedszkolem Sióstr Opatrzności Bożej podjęliśmy śpiew kolęd i pastorałek.

W czwartek 12 stycznia Zuzia i Natalka z grupy „Delfinki” pod opieką Siostry Dyrektor i Pani Basi udały się w podróż do Grodziska Mazowieckiego. Powodem do wyjazdu było zaproszenie od Sióstr Opatrzności Bożej do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek „Mali Maleńkiemu”, który po raz 9 został zorganizowany w przedszkolu im. Aniołów Stróżów prowadzonym przez Siostry. Nasze Dziewczynki podczas konkursu zaśpiewały pastorałkę „Maleńka Miłość”, do której aranżację przygotował Pan Krzysztof. Natalka i Zuzia spisały się rewelacyjnie zajmując I miejsce w grupie dzieci 4-letnich.

GRATULACJE!!!!!

To kolejny fakt, że „oczywista oczywistość” istnieje. :)

Podobne