Konkurs Mój Anioł Stróż
|

Konkurs Mój ANIOŁ Stróż

Kochani!!! Nasze Przedszkole Sióstr Misjonarek zaprasza Dzieci wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w pierwszym w nowym roku przedszkolnym konkursie Mój Anioł Stróż. To szczególny konkurs, bo głównym bohaterem jest  Anioł Stróż – kluczowa postać w każdym przedszkolu.

Celem konkursu jest uświadomienie nam wszystkim prawdy o tym, że Anioł Stróż jest opiekunem danym nam przez Pana Boga.

Waszym zadaniem jest wykonanie przestrzennej postaci Anioła Stróża wybraną techniką plastyczną: modelina, glina, masa solna bądź inna masa sensoplastyczna, papier, karton, tektura lub różnorodne środki użytkowe (butelki, śrubki, nakrętki). Oczywiście nasz Anioł jest pięknie ubrany i, jak na Anioła przystało ma skrzydła – 2 skrzydła, 3 skrzydła, 1 skrzydło. Bo któż z nas widział Anioła i zliczył jego skrzydła :).

Prace składamy w Przedszkolu – w grupach, do dnia 28. 09. 2022 r.

Albo przesłać pocztą na adres

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. ł. Bolesławy Lament

05-806 Komorów,

ul. B. Prusa 4

POBIERZ:    Regulamin Mój Anioł Stróż

Podobne