Jak to było u Delfinków

We wtorek 24 stycznia br. „Delfinki” świętowały wraz ze swoimi bliskimi „Dzień Babci i Dziadka”. Na tą uroczystości dzieci przygotowały inscenizację, której główną częścią był skecz „Czy babcia i dziadek są czarodziejami?”.

Przybyłych Gości przywitała Siostra Dyrektor Anna Kocęba, po czym oddała głos dzieciom, które próbowały znaleźć odpowiedź na tytułowe pytanie z naszego przedstawienia. Jak się okazało, Babcia i Dziadek – nie są czarodziejami, lecz wszystko co robią wynika z Ich miłości do wnuków. W serduszkach dzieci też  mieszka wielka miłość do Dziadków, więc z radością przedstawiały sceny skeczu, śpiewały, tańczyły oraz grały na niekonwencjonalnych instrumentach, po czym ochoczo wręczyły Dziadkom przygotowane przez siebie prezenty.

Podczas grupowej uroczystości był czas na wspólne zabawy oraz odpoczynek przy ciastku i herbacie. Był to również czas na poznanie przybyłych gości – Babć i Dziadków.

Gratulujemy Dzieciom udanego występu, a Gościom – dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do naszego przedszkola i za miło spędzony wspólny czas.

Jednocześnie z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości, a nade wszystko błogosławieństwa Bożego.

 

 

Barbara Janaszewska

Podobne