Krasnalki – 3 latki

Grupa Krasnalków liczy 18 dzieci w tym 8 dziewczynek i 10 chłopców.

Wychowawcą grupy jest p. Ewa Binkiewicz zaś pomocą p. Maria Marciniak.

Grupa ,,Krasnalków’’ jest zdyscyplinowana, zorganizowana, dzieci chętnie współpracują z nauczycielem. Dzieci starsze wyróżniają się empatią. Chętnie pomagają i troszczą się o siebie nawzajem i młodszych kolegów.

Lubimy wspólne zabawy, potrafimy posprzątać zabawki, którymi się bawiliśmy oraz coraz częściej uśmiechamy się wchodząc do naszej sali przedszkolnej.

Delfinki – 4 latki

**************************************************************

Motylki – 5 latki

To My 5 –latki, już jesteśmy MOTYLKAMI, a nasz grupa liczy 14 dziewczynek i 11 chłopców.

Mamy mnóstwo energii! Bardzo lubimy wszelkiego rodzaju zabawy ruchowe. W naszych głowach rodzi się tyle różnych pomysłów, że kto wie kim będziemy w przyszłości. Może wynalazcami? Odkrywcami? Astronautami? Detektywami? Podróżnikami? A może po prostu świetnymi i kreatywnymi gospodarzami we własnym domu?

Jesteśmy bardzo ciekawi świata i szukamy odpowiedzi na różne pytania. Bardzo szybko się uczymy.

Czasami mamy w sobie tyle emocji, że sami nie wiemy jak sobie z nimi radzić. Dobrze, że z pomocą przychodzi nam s. Brygida, p. Małgorzata, p. Zenobia i p. Beata.

**************************************************************

Biedronki – 6 latki

Co chciałbym (chciałabym) robić w grupie Biedronek? – oczekiwania, wypowiedzi dzieci z początku roku szkolnego.

• Rysować i uczyć się;
  • Bawić się;
  • Chodzić na plac zabaw;
  • Chodzić na spacery;
  • Uczyć się w książkach;
  • Jeździć na wycieczki;
  • Chciałbym konkursy np. piłkarski;
  • Chodzić na dodatkowe zajęcia;
  • Chciałbym prace plastyczne.