Formy współpracy z rodzicami komorowski taniec

Formy współpracy z Rodzicami a dobra zabawa dzieciaków

Wszyscy związani ze środowiskiem przedszkolnym, są świadomi tego, że zadowolony i szczęśliwy dzieciak to spokojny i zrelaksowany rodzic. Dziecko zaopiekowanie w przedszkolu, to spokojna głowa rodzica. Efektem tego jest większa efektywność w pracy zawodowej, jak i codziennych obowiązkach domowych rodzica. Aby tak się zadziało musi istnieć dobra interakcja na linii rodzic – przedszkole. Ważne w planowaniu pracy przedszkola są więc różnorodne formy współpracy z rodzicami.

Formy współpracy z rodzicami komorowski taniec

Formy współpracy z rodzicami – TANIEC

0 tygodni temu ruszył, już po raz drugi, kura tańca dla rodziców. Komfort spokojnego relaksu, nabycia umiejętności tanecznych i oderwania się od codziennych spraw w czasie kursu zapewniła opieka nad dziećmi w przedszkolu.

Po zakończonym kursie nastąpił oczekiwany – szczególnie przez dzieci – dzień finalizujący warsztaty, a więc „Taneczna Gala”. Wówczas to niezmordowani Rodzice mogli zaprezentować taneczne umiejętności swoim dzieciom.

Zamiast ekranów – warsztaty dla dzieci

Pytanie retoryczne:

Kiedy rodzic ma spokojną głowę i brak wyrzutów sumienia gdy zajmuje się swoimi pasjami?

Gdy ma świadomość, że jego dzieci w tym samym czasie dobrze się bawią pod okiem doświadczonych, znajomych i odpowiedzialnych opiekunów.

U nas w przedszkolu, rodzice mają wszystko w jednym pakiecie.

W czasie gdy rodzice zmagają się z opanowaniem kolejnych kroków i układów walca czy JIVE, dzieci świetnie się bawią na kolejnych warsztatach.

PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ, CO ROBILIŚMY

wARSZTARTY

We wtorkowe popołudnia, przez 10 tygodni, nasze warsztatowe, „zamiast ekranowe” dzieci zdobywały nowe umiejętności, doświadczenia, wiedzę, ale przede wszystkim, dobrze się bawiły.

KLIKNIJ W ZDJECIE I ZOBACZ CO ROBIMY

To już druga edycja kursu tańca. W tym roku zorganizowaliśmy ją przy finansowym wsparciu naszej Gminy Michałowice, za co serdecznie dziękujemy. O innych naszych przedsięwzięciach, w które angażuje się Gmina możecie poczytać TUTAJ .

Nasze głowy są pełne pomysłów, nasi milusińscy i ich rodzice – pełni zapału, więc do dzieła. Już za chwilę kolejne przedsięwzięcia i pomysły do zrealizowania.

Podobne